1976'da çelik konstrüksiyon imalat alanında faaliyet göstermek üzere kurulan bir aile şirketinin, 2007 yılında kurumsallaşmasıyla bugünkü ünvanını almıştır. Ataş Rafinerisinde Mühendislik çalışmaları, imalat ve montaj uygulamaları firmamız tarafından gerçekleştirilen iş sağlığı ve iş güvenliği ekipmanları BP International tarafından gümüş yıldız ödülüne layık görülmüştür. Taşucu’nda bulunan Türkiye’nin ilk en yüksek deniz gözetleme kulesini de içeren yedi adet kulenin mühendislik çalışması, imalat ve montajı da firmamızca gerçekleştirilmiştir. Türkiye genelinde yüklenici müteahhit - taşeron firma olarak çelik konstrüksiyon ağırlıklı olmak üzere birçok işe imzasını atmıştır.

1976'dan bugüne değin sayısız iş bitirdik. Referanslarımızda bunların sadece büyük hacimlilerini listeledik. Gradyanın gücü sadece yüksek tonajda işlerdeki yeterliliğinden değil, bünyesindeki beyin gücünden ve son teknolojinin nimetlerini fazlasıyla kullanmasından gelir.

Dizayn ekibini, danışmanlık hizmeti aldığı makina mühendisleri, maden mühendisleri, ve elektronik mühendisleri oluşturur. Yurtdışı ilişkiler, İngilizce, Almanca, ve Arapça ile yürütülür.

İstenen bir imalat veya revizyon için bilgisayar ortamında proje ve imalat resimleri makine mühendislerimizce hazırlanır. İmal edilecek yapının, karşılaşacağı gerilimler sonrası göstereceği mukavemet, makine mühendislerimizce hazırlanan bilgisayar simülasyonu ile ayrıntılı olarak hesaplanır. Bu nedenle, imal veya revize ettiğimiz yapılar, sağlamlığından emin olunarak teslim edilir.

Şirketimiz, tüm çalışanları ile sektöründe aranan firma olabilmek için çevre bilinci içinde proje ve uygulamalarını, müşteri beklentilerinin üzerinde gerçekleştirmeyi ve sürekli gelişmeyi hedeflerken önce insan prensibini önde tutar. Bu nedenle bünyemizde A sınıfı iş sağlığı ve iş güvenliği uzmanı tam zamanlı olarak bulunmaktadır.

Bizce:

• İş kazalarını azaltmak için emniyetli ve sağlıklı çalışma ortamı sağlamak, kaza ve risklere karşı önlem almak,
• Eğitimli kalifiye elemanlardan oluşmuş ekipler kurmak ve muhafaza etmek
• Müşteri odaklı iş kalitesini arttırmak
• Her türlü enerji kaynağını en verimli ve ekonomik şekilde kullanmak
• Hedefler belirleyip performansımızı açıkça ortaya koymak

Kalite politikamızı tarif eder. Tüm çalışanlarımızla atıklar konusunda tedbirli olarak, insana ve çevreye zarar vermeden üretmek şirketimizin genel politikasıdır.

> Devamlı müteahhitliklerimizi sürdürmek

> Yüklenici firma olarak alacağımız işlerden son teknolojiyi kullanmak

> Müteahhit firma olarak her yıl daha fazla iş gücüne sahip olmak.

Şirketimiz, tüm çalışanları ile sektöründe aranan firma olabilmek için çevre bilinci içinde proje ve uygulamalarını, müşteri beklentilerinin üzerinde gerçekleştir meyi ve sürekli gelişmeyi hedeflerken önce insan prensibini önde tutar.